FC Dosta Žáci

Události 1.9.2019 - 30.9.2019

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
1.9.14:00Mladší žáci B/CLíšeň BTCM Mar. Údolí-přihlašte se
4.9.16:00Starší žáciMedlánkyBrno - Žebětín-přihlašte se
4.9.17:45Mladší žáci AMedlánkyŽebětín-přihlašte se
7.9.9:00Starší žáciMalá Haná Knínice/Svitávka-přihlašte se
7.9.10:30Mladší žáci B/CLokomotivaKníničky - nové hřiště-přihlašte se
7.9.10:45Mladší žáci AMalá Haná Knínice/SvitávkaKnínice-přihlašte se
8.9.15:30Mladší žáci B/CBosonohyKníničky - nové hřiště-přihlašte se
11.9.16:30Mladší žáci B/CStarthřiště SK Žebětín-přihlašte se
11.9.16:45Mladší žáci B/CTuřanyHanácká, Tuřany-přihlašte se
14.9.9:30Starší žáciKahanBrno - Žebětín-přihlašte se
14.9.11:15Mladší žáci AKahanŽebětín-přihlašte se
21.9.9:30Mladší žáci B/CChrliceBlümlova -přihlašte se
21.9.13:00Mladší žáci B/CSvratka CFanderlíkova-přihlašte se
22.9.9:00Starší žáciRousínovRousínov-přihlašte se
22.9.10:45Mladší žáci ARousínovSlavíkovice-přihlašte se
28.9.9:30Starší žáciŽijeme hrouBrno - Žebětín-přihlašte se
28.9.11:15Mladší žáci AŽijeme hrouŽebětín-přihlašte se
28.9.14:00Mladší žáci B/CSlatina BKníničky - nové hřiště-přihlašte se
28.9.15:30Mladší žáci B/CStart BKníničky - nové hřiště-přihlašte se

Trénink

DatumČasSoupeřMístoÚčast
2.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
4.9.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
5.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
5.9.16:30Žebětínpřihlašte se
9.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
9.9.16:30Bystrcpřihlašte se
11.9.16:30Bystrcpřihlašte se
12.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
12.9.16:30Žebětínpřihlašte se
16.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
16.9.16:30Bystrcpřihlašte se
18.9.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
18.9.16:30Bystrcpřihlašte se
19.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
19.9.16:30Žebětínpřihlašte se
23.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
23.9.16:30Bystrcpřihlašte se
25.9.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
25.9.16:30Bystrcpřihlašte se
26.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
26.9.16:30Žebětínpřihlašte se
30.9.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
30.9.16:30Bystrcpřihlašte se

Příští zápasy

neděle 22.9 - 10:45
Mladší žáci A vs. Rousínov
sobota 21.9 - 9:30
Mladší žáci B/C vs. Chrlice
sobota 21.9 - 13:00
Mladší žáci B/C vs. Svratka C
neděle 22.9 - 9:00
Starší žáci vs. Rousínov

Zprávy pro tým

Ilja | 12.9.2019
Nominace mladší žáci A (2007), sobota 14.9.2019 sraz v 10:30 v Žebětíně:
Ríša, Vašek, Smažák, Giaco, Tomino, Honza, Víťa, Kuba, Tom R., Wesley, Ejp, Jura
Ilja | 9.9.2019
Roč. 2007: dnes je trénink kvůli podmáčenýcm hřištím zrušen!
Ilja | 6.9.2019
Nominace mladší žáci A (2007), sobota 7. 9. 2019 sraz v 7:15 hod. nad Ečrovou u "Chovánku":
Ríša, Vašek, Vojta Š., Smažák, Giaco, Tomino, Honza, Víťa, Mudi, Nikec, Kuba, Tom R., Wesley, Marko, Ejp.

Kalendář

září 2019
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30