FC Dosta Žáci

Události 1.10.2019 - 31.10.2019

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
4.10.16:30Mladší žáci B/CŘečkoviceNovoměstská -přihlašte se
5.10.9:00Mladší žáci B/CStarý LískovecKlobásova-přihlašte se
5.10.9:00Starší žáciSoběšiceSoběšice-přihlašte se
5.10.10:45Mladší žáci ASoběšiceSoběšice-přihlašte se
12.10.9:30Starší žáciFK ZnojmoBrno - Žebětín-přihlašte se
12.10.11:15Mladší žáci AZnojmo Žebětín-přihlašte se
13.10.14:00Mladší žáci B/CZbrojovkaKníničky - nové hřiště-přihlašte se
13.10.15:30Mladší žáci B/CObřanyKníničky - nové hřiště-přihlašte se
19.10.14:15Starší žáciBoskovice BBoskovice-přihlašte se
19.10.16:00Mladší žáci ABoskovice BBoskovice-přihlašte se
20.10.14:00Mladší žáci B/CČAFC BKníničky - nové hřiště-přihlašte se
20.10.15:30Mladší žáci B/CŘícmaniceKníničky - nové hřiště-přihlašte se
24.10.17:00Mladší žáci B/CBílovice n./SvitavouDolice -přihlašte se
26.10.9:30Starší žáciBohuniceBrno - Žebětín-přihlašte se
26.10.11:15Mladší žáci ABohuniceŽebětín-přihlašte se

Trénink

DatumČasSoupeřMístoÚčast
2.10.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
2.10.16:30Bystrcpřihlašte se
3.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
3.10.16:30Žebětínpřihlašte se
7.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
7.10.16:30Bystrcpřihlašte se
9.10.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
9.10.16:30Bystrcpřihlašte se
10.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
10.10.16:30Žebětínpřihlašte se
14.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
14.10.16:30Bystrcpřihlašte se
16.10.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
16.10.16:30Bystrcpřihlašte se
17.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
17.10.16:30Žebětínpřihlašte se
21.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
21.10.16:30Bystrcpřihlašte se
23.10.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
23.10.16:30Bystrcpřihlašte se
24.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
24.10.16:30Žebětínpřihlašte se
28.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
28.10.16:30Bystrcpřihlašte se
30.10.16:30hřiště SK Žebětínpřihlašte se
30.10.16:30Bystrcpřihlašte se
31.10.16:30Dosta - u řekypřihlašte se
31.10.16:30Žebětínpřihlašte se

Příští zápasy

sobota 19.10 - 16:00
Mladší žáci A vs. Boskovice B
neděle 20.10 - 14:00
Mladší žáci B/C vs. ČAFC B
neděle 20.10 - 15:30
Mladší žáci B/C vs. Řícmanice
sobota 19.10 - 14:15
Starší žáci vs. Boskovice B

Zprávy pro tým

Ilja | 10.10.2019
Nominace mladší žáci A (2007), sobota 12.10.2019 sraz v 10:30 v Žebětíně: Vašek, Giaco, Víťa, Kuba, Ejp, Wesley, Marko, Ríša, Smažák, Filip, Honza, Martin.
Ilja | 9.10.2019
Roč. 2007: Dnes (středa) se trénink z důvodu špatného počasí a terénu ruší.
Ilja | 6.10.2019
Roč. 2007 pozor, v pondělí 7. 10. 2019 bude trénink výjimečně v Žebětíně (od 16:30 hod.)!!!

Kalendář

říjen 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031