FC Dosta Žáci

Události 1.9.2020 - 30.9.2020

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
5.9.9:00Starší žáciMedlánkyBystrc-přihlašte se
5.9.10:45Mladší žáci 2008MedlánkyDosta u řeky-přihlašte se
9.9.17:00Starší žáciIvančice (pohár st.ž.)Bystrc-přihlašte se
12.9.9:00Mladší žáci 2008FK ZnojmoOblekovice-přihlašte se
12.9.10:45Starší žáciZnojmo Oblekovice-přihlašte se
19.9.9:00Starší žáciMalá Haná Knínice/SvitávkaBystrc-přihlašte se
19.9.10:45Mladší žáci 2008Malá Haná Knínice/SvitávkaDosta u řeky-přihlašte se
26.9.10:00Starší žáciStartStart Brno - ul. Loosova-přihlašte se
26.9.11:45Mladší žáci 2008StartBrno, Loosova-přihlašte se

Trénink

DatumČasTýmSoupeřMístoÚčast
2.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
3.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
3.9.18:00Starší žáciŽebětínpřihlašte se
7.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
7.9.16:30Starší žáciBystrcpřihlašte se
9.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
9.9.16:30Starší žáciBystrcpřihlašte se
10.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
10.9.18:00Starší žáciŽebětínpřihlašte se
14.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
15.9.17:00Starší žáciBystrcpřihlašte se
16.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
16.9.16:30Starší žáciBystrcpřihlašte se
17.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
17.9.18:00Starší žáciŽebětínpřihlašte se
21.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
21.9.16:30Starší žáciBystrcpřihlašte se
23.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
23.9.16:30Starší žáciBystrcpřihlašte se
24.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
24.9.18:00Starší žáciŽebětínpřihlašte se
28.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
28.9.16:30Starší žáciBystrcpřihlašte se
30.9.16:30Mladší žáci 2008Dosta Bystrcpřihlašte se
30.9.16:30Starší žáciBystrcpřihlašte se

Jiná

DatumČasPopis událostiMístoÚčast
2.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
4.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
6.9.9:00r.2009 Mistrovské utkání soupeř Líšeň sraz 8.15h.na Dostě.FC Dosta r.2009přihlašte se
7.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
9.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
10.9.16:00r.2009 přátelák sraz v 16h.žebětín r.2009přihlašte se
11.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
12.9.10:30r.2009 Mistrovské utkání sraz v OBŘANECH 9.45H.MS/OBŘANY sraz 9.45h.(ZLATNÍKY)přihlašte se
12.9.13:00DĚTSKÝ DEN NA DOSTĚFC Dosta přihlašte se
14.9.16:00r.2009 REHABILITACE,,střelba o ledňáky!!!FC Dosta r.2009přihlašte se
15.9.16:30r.2009 Mistrovské utkání sraz 15.45h.v KohoutovivíchKOHOUTOVICE sraz 15.45h.přihlašte se
16.9.13:00r.2009 ONDRÁŠOVKA CUP ONDRÁŠOVKA CUPpřihlašte se
16.9.16:00r.2009 trenink zrušenFC Dosta r.2009přihlašte se
18.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
20.9.10:00r.2009 Mistrovské utkání soupeř ČAFC sraz 9.00h.FC Dosta r.2009přihlašte se
21.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
23.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
25.9.16:00r.2009 treninkFC Dosta r.2009přihlašte se
28.9.14:45r.2009 mitr.utká. sraz v MEDLÁNKÁCH 13.45H.MEDLÁNKY sraz 13.45h.přihlašte se
30.9.13:00r.2009 ONDRÁŠOVKA CUP ONDRÁŠOVKA CUPpřihlašte se

Příští zápasy

sobota 26.9 - 11:45
Mladší žáci 2008 vs. Start
sobota 26.9 - 10:00
Starší žáci vs. Start

Zprávy pro tým

Ilja | 17.9.2020
Nominace starší žáci 2007/2007 na zápas v sobotu 19. 9. proti Malé Hané, sraz v 8:15 na hřišti v Bystrci:
Juránek, Smrž, Veleba, Jemelík, Hubálek, Kuvik, Rusín, Mašek, Hynek, Šuba, Fiala, Debeljak, Giacomuzzi, Němeček, Vanini, Doležel, Kovařík II. (Kovy).
Ilja | 13.9.2020
Starší žáci 2006/2007 - Plán na týden 14. - 20. 9.:
POZOR zcela výjimečně je změna - v pondělí je volno a místo toho bude trénink v úterý, takže:

- úterý 15. 9. od 17:00 trenink (Dosta-Kníničky), není kabina, převlíct se musíte venku!

- středa 16. 9. od 16:30 trénink (Dosta)

- čtvrtek 17. 9. od 18:00 trénink (Žebětín)

- sobota 19. 9. v 9:00 zápas doma proti Malé Hané, sraz v 8:15 na Dostě, nominace bude upřesněna
Ilja | 10.9.2020
Nominace starší žáci 2007/2006 na zápas v sobotu 12. 9. ve Znojmě, odjezd autobusu v 7:00 od Chovánku nad Ečerovou:
Juránek, Veleba, Jemelík, Hubálek, Rusín, Šimek, Kovařík I. (Marťas), Kovařík II. (Kovy), Mašek, Šuba, Fiala, Debeljak, Giacomuzzi, Vanini, Němeček, Doležel.

Kalendář

Dnes 10:00
r.2009 Mistrovské utkání soupeř ČAFC sraz 9.00h. | FC Dosta r.2009